ANALIZA BIOLOGICZNA


Przeciwskazaniem do wykonania analizy jest przyjęcie chemioterapii w czasie krótszym niż 6 tygodni, rozrusznik serca, klipsy naczyniowe, implant ślimakowy, implanty elektroniczne zasilane ruchem serca lub przepony.

Nie prowadzimy analizy kobiet w ciąży z powodu braku standaryzacji wyników.

 

 

Analiza sytuacji biologicznej organizmu prowadzący Krzysztof Lorenz 

wykorzystujemy biorezonans zgodnie z wiedzą Germańskiej Nowej Medycyny. Urządzenie pokazuje wszystkie biologiczne programy biegnące w organizmie. W większości przypadków można określić fazę tego procesu: aktywność konfliktu albo wagotonia czyli proces zdrowienia. 

Analiza jest bezpieczna dla zdrowia. Przebiega z wykorzystaniem słuchawek, które mają bardzo czułe diody i zczytują z mózgu częstotliwości drgań każdego ośrodka sterowania danym narządem. W mózgu każda część narządu ma taki ośrodek, który w procesie biologicznym zmienia swoje działanie. Jest to alternatywa dla Tomografii Komuterowej mózgu - bardziej dostepna i zdrowsza. Tomografię mózgu wykorzystujemy wyłącznie w poszukiwaniu przyczyn chorób psychicznych.

Wynik  jest konieczny dla sensownej pracy terapeutycznej zgodnej z 5 Prawami Natury. Daje pełny obraz sytuacji biologicznej, co pozwala na opracowanie najlepszej Konfliktolizy czyli zakończenia aktywności biologicznych konfliktów.

Tę opcję wybieramy, gdy chcemy szukać przyczyn tzw chorób w naszych przeżyciach, konfliktach biologicznych.

 

Uwaga:

Wiele osób wykorzystuje w swojej pracy biorezonans. Poszukuje pasożytów czy patogenów i usuwa je, stosując tzw. wybijanie. My tak nie robimy. Nalezy podkreslić, że takie rozumienie podejścia do mikrobów, choroby i postepowanie z objawami jest niezgodne z Germańską Medycyną. Mikroby są potrzebne w organizmie w przebiegu procesów zdrowienia i nie nalezy ich usuwać. Jednak taka terapia jest dla niekórych osób wskazana. Są to osoby wolące podejście konwencjonalnej medycyny według której przyczyną chorób są mikroby czy jakieś inne mechanizmy w organizmie. Według Germańskiej mikroby są elementem towarzyszącym procesowi zdrowienia, a nie przyczyną.

Jesteśmy bardzo ostrożni  tzw wybijaniu patogenów i nie świadczymy takiej usługi. Wszystko, co dzieje się w organizmie jest sensowne i potrzebne, trzeba tylko zrozumieć powód występowania mikrobów.

Nasze urządzenie czyli biorezonans jest dostsowany do pracy według Germańskiej Medycyny i służy do zanalizowania sytuacji biologicznej organizmu.

Dlaczego jest to ważne?

W organizmie każdej osoby biegnie jednocześnie kilka biologicznych reakcji, w róznych fazach. Koncentrowanie się wyłącznie na diagnozie lub objawach, albo na relacji klienta (jego subiektywnym odczuciu swojej sytuacji życiowej)  jest ograniczeniem w prawidłowym opracowaniu Konfliktolizy. Poznanie pełnej sytuacji biologicznej osoby pozwala na opracowanie skutecznej terapii. 

Do każdego z Państwa należy wybór optymalnej metody diagnostycznej i terapeutycznej. Służymy pomocą w określeniu tej metody.

Małgorzata i Krzysztof Lorenz

                                                      

                                                                 NATURA ZAWSZE CHCE ŻEBYŚ ŻYŁ

 

                 

         

 

 

 

Wszystkie informacje, które klient uzyskuje w związku z diagnostyką w Kwantomed Sp. z o.o. nie są poradami medycznymi i nie zastępują konwencjonalnego leczenia.

Z przedstawionych informacji i zaleceń terapeutycznych klient korzysta na własne ryzyko. Poddanie się diagnostyce i terapii w Kwantomed Sp. z o.o. nie zastępuje opieki lekarskiej.