BIOLOGICZNA TERAPIA


 

- JAK UWOLNIĆ SIĘ OD STRESU, TRAUM I ZNOWU BYĆ SZCZĘŚLIWYM

- JAK PORADZIĆ SOBIE Z UTRATĄ BLISKIEJ OSOBY I ODZYSKAĆ SPOKÓJ

- JAK UTRZYMAĆ NA CODZIEŃ HARMONIJNE RELACJE

 

GABINET PRAW NATURY


W naszym Gabinecie spotkasz się z holistycznym podejściem do zdrowia, fizycznego i psychicznego. Jesteśmy specjalistami wielu dziedzin terapii i leczenia. Potraktujemy Cię indywidualnie i precyzyjnie dobierzemy metodę współpracy do tego, co Ci doskwiera. Z nami nie będziesz się już bać, diagnozy czy prognozy.
Każda zmiana w naszym organizmie, czy to dotycząca ducha czy ciała, jest komunikatem, który wysyłasz do innych. Przez niepokój czy objawy mówisz, że potrzebujesz wsparcia, pomocy – i u nas je znajdziesz.
Nasi pacjenci / klienci to osoby, które odczuwają pragnienie zmiany, pragnienie wsparcia w dokonaniu jej. Na sesji opracujemy sposób zakończenia Twojego niepokoju, ale to Ty będziesz odpowiedzialny za wprowadzenie zaleceń w życie.

 

Terapia polega na zanalizowaniu life-skryptu czyli scenariusza życiowego i podjęciu decyzji o zmianie przymusu reagowania, z którego nie jesteśmy zadowoleni.

Małgorzata Lorenz – specjalista GermanischeHeilkunde (Germańska Nowa Medycyna, Medycyna Praw Natury). Moderatorka wrocławskiego koła studyjnego Germańskiej, prowadząca seminaria według wiedzy Germańskiej. Pracuje z wykorzystaniem ścieżki diagnostycznej Germańskiej, co pozwala połączyć objawy narządowe i zachwiania psychiczne z konkretnymi przeżyciami i sytuacjami życiowymi, których wszyscy doświadczamy. Terapia polega na znalezieniu specyficznego odczuwania pacjenta / klienta, którym reaguje w trudnych dla siebie sytuacjach, które go zaskoczyły i wyeliminowanie tego odczucia przez podejmowanie konkretnych działań, które kończą aktywność biologicznego konfliktu. Takie działanie prowadzi zwykle do zakończenia objawów narządowych. Specjalista Analizy Transakcyjnej czyli wiedzy na temat gier psychologicznych, które wszyscy w różnym nasileniu prowadzimy. Dzięki analizie transakcji w relacjach z innymi można świadomie podjąć decyzję o zmianie jakości tych transakcji, a co za tym idzie, o zmianie odgrywanych życiowych ról (Ofiary, Wybawcy, Prześladowcy), co w konsekwencji prowadzi do poprawy jakości życia i zdrowia.

Małgorzata Paluch: dobrze usłyszę, co chcesz o sobie powiedzieć.
Bez oceniania, bez pouczania, bez krytykowania. Jesteś tylko Ty i Twoja prawda, Twoja racja. Ona jest dla Ciebie właściwa. Ja to szanuję.
To Ty zadecydujesz o zmianach, a ja dam Ci tak potrzebne Ci wsparcie.
Jestem terapeutą, prowadzę gabinet, który jest dla Ciebie otwarty. Kimkolwiek jesteś, jakkolwiek myślisz. Przyjdź, porozmawiamy, a ja Ciebie wysłucham. Cierpliwie i ze zrozumieniem.
A jeśli jest coś, czego pragniesz, wspólnie poszukamy sposobu na to, by ten brak odnaleźć i go usunąć.

 

Krzysztof Lorenz -  Założyciel Wrocławskiego Centrum Diagnostyki Terapii i Rechabilitacji KwantoMed – specjalista LFT – Life Field Therapy - metody życiowej transformacji i uzdrawiania. Terapia polega na wyzwoleniu uzdrawiającej mocy, na dotarciu do wewnętrznej siły i mądrości, a taki potencjał jest w każdym z nas. Rezultaty terapii są zaskakująco szybkie i pozytywne. Znikają strach, ból, choroby. Podnosi się poczucie własnej wartości. Dzięki temu każdy, kto jest w procesie terapii: pacjent / klient, czuje się wygranym, ponieważ jest w kontakcie ze swoją własną mądrością, stwarza optymalne środowisko dla swojego rozwoju.
Jest specjalistą leczenia metodą biorezonansu. Terapia ta polega na ocenie energetycznej badanych organów i na tej podstawie – na ocenie stopnia rozwoju problemów zdrowotnych. Dzięki temu szybko można je wykryć i wyeliminować. W połączeniu z wiedzą Germańskiej terapia pozwala na precyzyjne dotarcie do przyczyny tzw choroby, a w konsekwencji znajomości przyczyny - można ją skutecznie usunąć. Jest specjalistą unikalnej metody leczenia bólu, Pinpresury (Klawiterapii) oraz terapii manualnych, które pozwalają na przywrócenie utraconego przewodnictwa nerwowego w narządach i tkankach. To z kolei optymalizuje pracę narządów i całych układów organizmu.

                                                                                                         

Krzysztof Pawczuk: dobrze usłyszę, co chcesz o sobie powiedzieć.
Bez oceniania, bez pouczania, bez krytykowania. Jesteś tylko Ty i Twoja prawda, Twoja racja. Ona jest dla Ciebie właściwa. Ja to szanuję.
To Ty zadecydujesz o zmianach, a ja dam Ci tak potrzebne Ci wsparcie.
Jestem terapeutą, prowadzę gabinet, który jest dla Ciebie otwarty. Kimkolwiek jesteś, jakkolwiek myślisz. Przyjdź, porozmawiamy, a ja Ciebie wysłucham. Cierpliwie i ze zrozumieniem.
A jeśli jest coś, czego pragniesz, wspólnie poszukamy sposobu na to, by ten brak odnaleźć i go usunąć.

 

 

 Mój list do Ciebie:

Odniosłeś sukces? To wspaniale. Jesteś postrzegany jako ktoś silny, spełniony, zasobny, szczęśliwy? To robi wrażenie.
Jednak tylko Ty wiesz, jaką cenę zapłaciłeś za ten wizerunek.
Nie jest przecież prawdą, że myślisz, że to tylko inni cierpią. Że to tylko inni mają trudności w przeżywaniu i radzeniu sobie z silnymi napięciami emocjonalnymi takimi jak przygnębienie, obojętność, zniechęcenie, smutek, żal, gniew, złość, może lęk, nieśmiałość. Że to inni reagują i zachowują się impulsywnie, stosują przemoc, mają myśli rezygnacyjne, zamykają się w sobie, izolują uciekając nawet przed bliskimi, porzucają ich. Że to inni reagują na trudności reakcjami w ciele, mają duszności, napięciowe bóle głowy, arytmie, bezsenność. Że tylko inni unikają bliskości.
Przecież wiesz, że są też tacy, którzy są efektywni, choć może należałoby powiedzieć „efektowni”. Ale tylko oni wiedzą, jak wielką cenę płacą za to udawanie. Częściej chorują, mają poczucie bezsensu, nie mogą na niczym się skupić, nie mogą spraw doprowadzić do końca. Kiedyś byli dynamiczni, zdeterminowani, zdyscyplinowani, stanowczy - teraz brak im odwagi na zmiany. Czują, że ich możliwości nie są wykorzystywane. Czują, jak każdego dnia coraz więcej wysiłku wkładają w to, by wstać z łóżka i przyjść do pracy.
I są przecież tacy, którzy mają kłopoty rodzinne. Poświęcają zbyt dużo czasu na pracę. Nie mają czasu dla rodziny lub z różnych powodów nie chcą go mieć. Praca stawia przed nimi wyzwania, a bliscy stawiają żądania. Są obarczeni wielkimi zobowiązaniami wobec bliskich. Tak wielkimi, że trudno jest im je udźwignąć. Mają pod opieką kogoś roszczeniowego, współzależnego, chorego. Czują się winni, że myślą o sobie, że chcieliby sukcesu, zaangażowania w pracę. Pytają siebie, czy to wypada nie poświęcać się rodzinie? Czy to wypada myśleć o sobie, chcieć sukcesu, być zadowolonym? Chcieliby coś zmienić, jednak nie wiedzą, co. Nie mają odwagi na zmianę.
Są tacy, którzy odreagowują stres uzależniając się: od alkoholu, narkotyków, seksu. W sposób niekontrolowany wydają pieniądze. Nie są spełnieni w sferze seksualnej. Chcieliby to zmienić, ale nie wiedzą jak lub brak im determinacji. Są samotni, będąc w związkach lub ich związki nie są satysfakcjonujące. Są zbyt pełne emocji, kolejni partnerzy są podobni, rozstania są dramatyczne, nie potrafią się rozstać. Chcieliby to zmienić.

 

Być może mowa tu jest o kimś innym. A może w jakimś stopniu opisany jest Twój dzień wczorajszy i dzisiejszy - TWÓJ STAN OBECNY?

 

Z M I A N A - czy jest MOŻLIWA? Kto miałby jej dokonać? Jak?

Doświadczane cierpienia trzeba rozumieć jako objaw rozbieżności między pragnieniami, potrzebami emocjonalnymi i możliwością ich zaspokajania w rzeczywistości.
Czy pytasz siebie, czego pragniesz? Czego potrzebujesz? Czy wiesz, co przeszkadza, żeby udzielać sobie na te pytania odpowiedzi?
Co to ma być? Lepsza jakość życia? Lepsza komunikacja z partnerem? Bycie dobrym rodzicem? Zdrowie? Równowaga między życiem zawodowym, a rodzinnym?

 

STAN POŻĄDANY - dziś i jutro, i to zależy od Ciebie.
Nie musisz już być sam. Czekam na Ciebie, żebyś przyszedł i mówił, a ja Cię wysłucham. Razem zmienimy to, co Cię boli. Podczas sesji Life Coachingu.
Celem Life Coachingu jest ulga w cierpieniu, powrót do satysfakcjonującego życia, lepsze radzenie sobie z problemami, pomoc w przezwyciężaniu niekonstruktywnego myślenia, przekonań, emocji i zachowań. Celem jest rozwój takiej świadomości, by nie być już jedynie ofiarą własnego sposobu przeżywania. Jest to uświadomienie pragnień, sposobów ich zaspokajania i rozpoznanie ukrytego źródła powstawania naszego cierpienia.


Life coaching pozwoli Ci:
• poznawać siebie
• uświadomić sobie, jakie nieświadome siły, przekonania, wzorce zachowania kierują, podporządkowują, wpływają na Ciebie
• odzyskiwać poczucie własnej wartości
• teraz świadomie kierować własnym życiem, karierą zawodową
• już świadomiej kształtować pragnienia, odnajdywać cele, być skutecznym
• korzystać pełniej ze swoich możliwości, kompetencji. Rozpoznawać brak takich kompetencji i reagować.
• według własnej woli godzić pracę zawodową, życie rodzinne i osobiste
• osiągać równowagę
• odnaleźć zagubione wartości i potrzeby
• poprawić relacje z ważnymi osobami
• określić swój potencjał i przekroczyć ograniczenia
• uprościć życie i cieszyć się nim

Na sesje Life Coachingu powinieneś przychodzić systematycznie. Sesja nie ma określonego czasu trwania, jednak nie powinna trwać więcej niż godzinę. Cena sesji wynosi 150 zł

 

Małgorzata Lorenz 601 856 369

Krzysztof Lorenz 509 828 101