LFT


TERAPIA REZONANSOWA LFT zawiera aspekty psychologii humanistycznej, transpersonalnej, neurolingwistyki, pracy z podświadomością i nadświadomością, uzdrawiania kwantowego i hipnoterapii oraz unikalnych dla LFT procedur nie spotykanych w żadnej innej metodzie.
Służy do optymalizacji postawy osobistej jako managera własnego życia, odzyskania wysokiej energii, jasności myślenia, poczucia wartości i odwagi dokonywania wyborów. Posiada klucze urzeczywistniania celów, uzdrawiania trudnych relacji, osiągania szeroko pojętego sukcesu oraz generowania optymalnych okoliczności życiowych.
Operuje kluczami aktywującymi pozytywną i asertywną postawę wobec życia, siłę umysłu (myśl-intencja-projekcja) oraz pomaga nawiązać kontakt z transformującą, uzdrawiająca potęgę serca (uczucia, pozytywne emocje). Uwzględnia potrzeby rozwoju duchowego.
Nikola Tesla powiedział: "Jeśli chcesz poznać tajemnice wszechświata, musisz myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.”​
Obiekty w twoim otoczeniu interferują, rezonują ze sobą. Harmonijnie lub zgrzytliwie. Bywa że są to symfonie, a bywa że kakofonie.
​TY też przynależysz do świata rezonansu. Uczestniczysz w tworzeniu totalnego tygla różnych wibracji. Jesteś jednym z miliardów źródeł drgań, fal i dźwięków. Od tego w jakim środowisku wibracyjnym, rezonansowym aktualnie uczestniczysz, zależy czy jesteś w stanie radości, spokoju, depresji, osłabienia, mocy, zdrowia, choroby czy irytacji. Bowiem każdy obiekt, każde urządzenie i każdy człowiek (wszelkie źródła wibracji), wpływają na ciebie bezpośrednio i na odległość. A ty wpływasz na nie.


​Rejestracja Tel. 509 828 101

Wszystkie informacje, które klient uzyskuje w związku z diagnostyką w Kwantomed Sp. z o.o. nie są poradami medycznymi i nie zastępują konwencjonalnego leczenia.

Z przedstawionych informacji i zaleceń terapeutycznych klient korzysta na własne ryzyko. Poddanie się diagnostyce i terapii w Kwantomed Sp. z o.o. nie zastępuje opieki lekarskiej.