BIOREZONANS


Przeciwskazaniem do wykonania biorezonansu jest przyjęcie chemioterapii w czasie krótszym niż 6 tygodni, rozrusznik serca, klipsy naczyniowe, implant ślimakowy, implanty elektroniczne zasilane ruchem serca lub przepony.

Nie prowadzimy biorezonansu kobiet w ciąży z powodu braku standaryzacji wyników.

 

Biorezonans wykorzystujemy na dwa sposoby:

Opcja 1, prowadzący diagnostykę Krzysztof Pawczuk we współpracy z Małgorzatą Paluch -

wykorzystujemy biorezonans zgodnie z wiedzą Germańskiej Nowej Medycyny. Urządzenie pokazuje wszystkie biologiczne programy biegnące w organizmie. W większości przypadków można określić fazę tego procesu: aktywność konfliktu albo wagotonia czyli proces zdrowienia. 

Diagnostyka jest bezpieczna dla zdrowia. Przebiega z wykorzystaniem słuchawek, które mają bardzo czułe diody i zczytują z mózgu częstotliwości drgań każdego ośrodka sterowania danym narządem. W mózgu każda część narządu ma taki ośrodek, który w procesie biologicznym zmienia swoje działanie. Jest to alternatywa dla Tomografii Komuterowej mózgu - bardziej dostepna i zdrowsza. Tomografię mózgu wykorzystujemy wyłącznie w poszukiwaniu przyczyn chorób psychicznych.

Wynik z biorezonansu jest konieczny dla sensownej pracy terapeutycznej zgodnej z 5 Prawami Natury. Daje pełny obraz sytuacji biologicznej, co pozwala na opracowanie najlepszej Konfliktolizy czyli zakończenia aktywności biologicznych konfliktów.

Tę opcję wybieramy, gdy chcemy szukać przyczyn tzw chorób w naszych przeżyciach, konfliktach biologicznych.

 

Opcja 2, prowadząca diagnostykę Walentyna Matusz - 

standardowe i powszechne wykorzystanie biorezonansu do oceny energetycznej wydolności skanowanych organów. Biorezonans określa stopień rozwoju chorobowego. Informuje o zmianach patologicznych i obciążeniach występujących w poszczególnych narządach i tkankach organizmu.

Wzmacnia energetycznie osłabione  organy dzieki metaterapii. Daje moliwość usunięcia patogenów czy mikrobów.

Nalezy podkreslić, że takie rozumienie podejścia do mikrobów, choroby i postepowanie z objawami jest niezgodne z Germańską Nową Medycyną. Mikroby są potrzebne w organizmie w przebiegu procesów zdrowienia i nie nalezy ich usuwać. Jednak taka terapia jest dla niekórych osób wskazana. Są to osoby wolące podejście konwencjonalnej medycyny według której przyczyną chorób są mikroby. Według Germańskiej mikroby są elementem towarzyszącym procesowi zdrowienia, a nie przyczyną.

 

Do każdego z Państwa należy wybór optymalnej metody diagnostycznej i terapeutycznej. Służymy pomocą w określeniu tej metody.

 

Jesteśmy bardzo ostrożni w sprawie wybijania tzw patogenów i nie świadczymy takiej usługi. Wszystko, co dzieje się w organizmie jest sensowne i potrzebne, trzeba tylko zrozumieć powód występowania mikrobów.

                                                      

                                                                 NATURA ZAWSZE CHCE ŻEBYŚ ŻYŁ

 

                 

         

 

 

 

Wszystkie informacje, które klient uzyskuje w związku z diagnostyką w Kwantomed Sp. z o.o. nie są poradami medycznymi i nie zastępują konwencjonalnego leczenia.

Z przedstawionych informacji i zaleceń terapeutycznych klient korzysta na własne ryzyko. Poddanie się diagnostyce i terapii w Kwantomed Sp. z o.o. nie zastępuje opieki lekarskiej.