PINOPRESURA


WYELIMINUJ BÓL I INNE OBJAWY

PINOPRESURA - KLAWITERAPIA
Metoda leczenia medycyny chińskiej

 

 

zanim choroba się pojawi, najpierw dochodzi do zablokowania przepływu energii życiowej. Stymulacja odpowiednich punktów KLAWIKAMI przywraca naturalny przepływ energii życiowej, dzięki czemu organizm zaczyna wracać do równowagi, a objawy ustępują.

 

 

 

                                               PINOPRESURA zapewnia

 

 

odreagowanie psychologiczne i nerwowe.
Znosi napięcia stresowe ośrodkowego i obwodowego układunerwowego.Wzbudza utracone przewodnictwo nerwowe. Działa odkwaszająco i odtruwająco. Reguluje pracę układów – trawiennego, wydalniczego, krążenia, oddechowego, endokrynnego, rozrodczego.

 

 

 

                             PINOPRESURA stosowana jest z SUKCESEM
                                               w TERAPII CHORÓB:


układu nerwowego, w tym wszelkich objawów i bólów np.:
głowy, reumatoidalnych, krzyża, wspomaga leczenie wad postawy: skoliozy, kifozy, lordozy; eliminuje migrenę; leczy zaburzenia naczyniowo-ruchowe, zespół lodowatych kończyn, neuropatię, polineuropatię (zespół uszkodzenia nerwów obwodowych), stwardnienie rozsiane (MS), udaru niedokrwiennego, parkinsonizmu, zaburzeń czynnościowych, po niektórych operacjach lub po wypadkach komunikacyjnych; wspomaga leczenie zaburzeń psychologicznych, nerwicowych psychosomatycznych, psychicznych; leczy infekcje, także zakaźne oraz wczesne stadium rozwoju nowotworów złośliwych.

 

 

Rejestracja tel. 509 828 101

.

 

Wszystkie informacje, które klient uzyskuje w związku z diagnostyką w Kwantomed Sp. z o.o. nie są poradami medycznymi i nie zastępują konwencjonalnego leczenia.

Z przedstawionych informacji i zaleceń terapeutycznych klient korzysta na własne ryzyko. Poddanie się diagnostyce i terapii w Kwantomed Sp. z o.o. nie zastępuje opieki lekarskiej.